Телефон довiри - 1598
Україна, м. Київ, 01601, вул. Володимирська, 26
A-
A
A+
Українська
Прикордонники в «Ягодині» під обшивкою та газовому обладнанні двох авто виявили понад 2,3 тисячі пачок сигарет
29/03/17 - 16:35

Сьогодні за оперативною інформацією Держприкордонслужби прикордонники Луцького загону спільно з працівниками митниці в пункті пропуску «Ягодин» виявили партію сигарет, приховану під обшивкою мікроавтобуса.

Сьогодні за оперативною інформацією Держприкордонслужби  прикордонники Луцького загону спільно з працівниками митниці в пункті пропуску «Ягодин» виявили партію сигарет, приховану під обшивкою мікроавтобуса.

Мікроавтобусом «Опель» до Польщі їхав наш співвітчизник. В боковій стінці іномарки чоловік приховав майже 1800 пачок сигарет. Однак прикордонники не дозволили 25-річному українцю перемістити контрабандний товар. Наразі виявлені сигарети та автомобіль вилучено. Сума їх оцінки склала більше 270 тисяч гривень.

Крім того, сьогодні в пункті пропуску «Ягодин»  під час виїзду з України автомобіля «БМВ», в спеціально виготовленому тайнику, прикордонно-митна оглядова група виявила 530 пачок сигарет. Сигарети, які перевозив громадянин Польщі, та легковик вилучено, сума їх оцінки склала більше 35 тисяч гривень.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню