(ВІДЕО) Прикордонники провели спільні навчання з ВМС у Чорному морі

НАЗАД
18 липня 2020 13:20

У заходах взяли участь підрозділи Південного регіонального управління, Регіонального управління Морської охорони ДПСУ та Військово-Морських Сил ЗСУ.

Спільне практичне тренування передбачало дії резервів відомств у разі збройної агресії умовного противника на територію України. Основні тактичні дії розгорнулись на острові Зміїний, куди також на посилення висунулись спецпризначенці Південного регіонального управління, яких було доставлено прикордонною авіацією та корабельно-катерним складом Морської охорони. Дати збройну відсіч противнику, одночасно вийшли й корабельні тактичні групи та військовослужбовці окремого батальйону морської піхоти ВМС України, які десантувалися на острів.

Варто зазначити, що окрім питань злагодженості та взаємодії підрозділів обох відомств, військовослужбовці відпрацювали й практичні вправи з бойовою стрільбою. На навчання був запрошений голова Одеської облдержадміністрації Максим Куций, який разом з начальником Південного регіонального управління полковником Сергієм Мулом та командувачем ВМС  ЗС України контр-адміралом Олексієм Неїжпапою прибули на острів та перевірили хід тренувань.

Наприкінці практичних заходів, керівництво навчання високо оцінило злагодженість підрозділів ДПСУ та ВМС ЗСУ щодо дій в умовах кризової ситуації.

Нагадаємо, що тиждень тому прикордонники Південного регіонального управління спільно з підрозділами Національної гвардії та ЗСУ брали участь у навчаннях «Гвардія 2020», що проходили у контрольованих прикордонних районах Одещини та на загальновійськовому полігоні «Широкий Лан».

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси