телефон довiри - 1598
Україна, м. Київ, 01601, вул. Володимирська, 26
A-
A
A+
Українська
(ВІДЕО) Прикордонники на Львівщині виявили ще один дельтаплан та затримали чотирьох осіб
30/08/18 - 10:21

Політ літального апарату біля кордону по шуму двигуна виявили сьогодні вночі прикордонники відділу «Смільниця» Мостиського загону.

Вже за кілька хвилин інформацію підтвердили і польські прикордонники, які зафіксували за допомогою тепловізійного комплексу політ малого літального апарату у напрямку України. Контрабандисти таким чином досить часто намагаються переправляти товари через кордон використовуючи малі літальні апарати.

Прикордонники у складі військовослужбовців загону, офіцерів оперативних підрозділів Західного регіонального управління негайно розпочали заходи з виявлення можливих місць злету та посадки літального апарату  та повідомили взаємодіючі органи – Нацполіцію та СБУ.

У результаті пошуку в н.п. Лютовисько Старосамбірського району Львівської області, що знаходиться у межах контрольованого прикордонного району, група реагування затримала 4 осіб на 2 транспортних засобах іноземної реєстрації. В причепі однієї автівки знаходився малий літальний апарат типу «паротрайк».

Також прикордонники Мостиського загону з’ясували, що ці особи вже затримувалися у березні цього року в районі н.п. Библо. Тоді охоронці кордону спинили їх з малим літальним апаратом типу «паротрайк» на транспортному засобі підвищеної прохідності з причепом, обладнаним для перевезення літального апарату. Спочатку апарат, за рішення суду, вилучили, але згодом, за іншим рішенням суду, знову повернули зловмисникам.  

Зараз тривають невідкладні оперативні та слідчі заходи.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню