Телефон довiри - 1598
вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601, Україна
A-
A
A+
Українська
Для отримання консультації звертайтесь на email: dovira@dpsu.gov.ua
Прикордонники Луцького загону відзначають 102 річницю
10/07/20 - 15:17

У Луцькому прикордонному загоні сьогодні, 10 липня, відбулися урочистості з нагоди дня частини.

Щоб привітати, до прикордонників завітали – керівництво області, міста Луцька, голови районів, рідні та близькі військовослужбовців. Заходи відбулись із дотриманням карантинних норм.

Зазначимо, що прикордонники Луцького загону охороняють 545 кілометрів кордону з Республікою Польща та республікою Білорусь на території двох областей – Рівненської та Волинської. Охорону кордону здійснюють 13 відділів прикордонної служби та мобільна прикордонна застава «Луцьк» в межах семи контрольованих прикордонних районів. Для забезпечення ефективної та надійної охорони кордону персонал загону використовує широкий спектр технічних засобів, враховуючи специфіку ділянки, адже, крім сухопутної, загін відповідає ще й за річкову ділянку кордону. Пропуск громадян через державний кордон на ділянці кордону здійснюється у 16 пунктах пропуску, 12 з яких – для автомобільного сполучення, 3 – для залізничного сполучення та один авіаційний.

Також, символічно саме сьогодні урочисто відкрили пам’ятну дошку, яку встановили на стіні Луцького педагогічного коледжу, де в 1918-1919 роках розміщувався штаб Волинської кордонної бригади Окремого корпусу кордонної охорони Української Народної Республіки. 

За традицією кращі військовослужбовці, учасники бойових дій, працівники, отримали подяки, грамоти та нагороди.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню