(ВІДЕО) Прикордонне відомство отримало від Уряду Німеччини два реанімобілі

НАЗАД
22 вересня 2016 12:18

Сьогодні в Центральному клінічному госпіталі Держприкордонслужби України відбулась передача прикордонному відомству двох сучасних реанімобілів від Федеральної поліції ФРН. Захід відбувся за участі Голови Державної прикордонної служби України Віктора Назар

Сьогодні в Центральному клінічному госпіталі Держприкордонслужби України відбулась передача прикордонному відомству двох сучасних реанімобілів від Федеральної поліції ФРН. Захід відбувся за участі Голови Державної прикордонної служби України Віктора Назаренка та Надзвичайного і Повноважного Посла ФРН в Україні Ернста Райхеля.

Під час церемонії вельмишановний пан Посол вручив в урочистій обстановці документи на автомобілі начальнику Центрального клінічного госпіталю Держприкордонслужби. Передача реаніамобілів відбулась в рамках міжнародного співробітництва.

У ході заходу було продемонстроване обладнання та комплекти медичних засобів, які використовуватимуться для надання екстреної допомоги та евакуації прикордонників. В реанімобілях, вартість яких сягає більше 170 тисяч євро, є все необхідне для надання екстреної допомоги як на місці події, так і під час евакуації постраждалих.

Варто зазначити, що минулого року  прикордонники вже отримували від Федеральної поліції ФРН медичне обладнання на суму понад 100 тисяч євро, яким в подальшому було оснащено прикордонний санітарний гелікоптер, два медичних автомобілі та бронетранспортер. Вся ця техніка задіяна в районі проведення АТО і вже врятувала не одне життя захисників України.

Під час виступу Голова Державної прикордонної служби Віктор Назаренко подякував пану Послу за надану допомогу та запевнив, що за допомогою цих автомобілів медики зможуть оперативно надавати допомогу тим, хто її потребує в екстремальних умовах.

У свою чергу Надзвичайний і Повноважний Посол ФРН в Україні Ернст Райхель побажав прикордонникам міцного здоров’я та успіхів у справі з охорони державного кордону  та запевнив у подальшій всебічній підтримці.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси