телефон довiри - 1598
Україна, м. Київ, 01601, вул. Володимирська, 26
A-
A
A+
Українська
Представники УВКБ ООН вручили прикордонникам технічні засоби для забезпечення належного рівня безпеки в КПВВ
14/02/19 - 10:15

Усі технічні засоби та матеріальні цінності направлені виключно для оснащення контрольних пунктів в’їзду-виїзду на лінії розмежування.

Учора у Донецько-Луганському регіональному управлінні Держприкордонслужби Голова офісу агентства ООН у справах біженців на сході України Пан Мулусеу Мамо вручив начальникам Лисичанського, Краматорського та Донецького прикордонних загонів зі складу  Об’єднаних сил нагрудні відеореєстратори та ноутбуки для подальшого їх використання у КПВВ на лінії розмежування в межах Луганської та Донецької областей. Технічні засоби були надані офісом УВКБ ООН в рамках співпраці з прикордонним відомством. 4 ноутбуки та 150 нагрудних  відеореєстраторів на суму понад мільйон гривень будуть відправлені для організації служби в контрольних пунктах в’їзду-виїзду в межах діючих гуманітарних дорожніх коридорів.

Загалом за період 2017-2019 років від УВКБ ООН було отримано допомогу на суму понад 4,5 мільйона гривень. Усі технічні засоби та матеріальні цінності направлені виключно для оснащення контрольних пунктів в’їзду-виїзду на лінії розмежування, оскільки їх використання сприяє покращенню ритмічності пропускних операцій, зменшує час очікування контролю та забезпечує при цьому належний рівень безпеки цивільного населення.

Виступаючи перед персоналом Донецько-Луганського регіонального управління Голова офісу агентства ООН у справах біженців на сході України Мулусеу Мамо подякував прикордонникам за сумлінну службу та запевнив, що УВКБ ОНН і надалі буде співпрацювати з Державною прикордонною службою України задля покращення умов перетину лінії розмежування громадянами та забезпечення належного рівня їхньої безпеки.

У свою чергу начальник Донецько-Луганського регіонального управління полковник Олександр Лебідь висловив слова вдячності представникам Верховного комісара ООН у справах біженців за постійну підтримку.  Він запевнив, що вся отримана допомога буде належним чином використана в гуманітарних цілях для пришвидшення проведення контрольних процедур в КПВВ.

 

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню