Подвійна перевірка на пильність у «Ягодині» та французький шахрай в «Ужгороді»

НАЗАД
28 березня 2021 10:37

Учора прикордонники Луцького загону піддалися подвійній «перевірці» з боку порушника. А військовослужбовці Чопського загону затримали шахрая із Франції.

Один з пасажирів рейсового автобуса, який через пункт пропуску «Ягодин» слідував до Варшави, надав на контроль паспорт громадянина Сенегалу. Під час перевірки документа прикордонники встановили, що паспорт пред'явнику не належить. Крім того, сенегалець пред'явив інспектору іспанську ID-картку, яка, як з'ясували згодом прикордонники, виявилася підробленою.

 За спробу порушення кордону іноземця буде притягнуто до адміністративної відповідальності. Окрім того, в діях чоловіка вбачаються ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ст.358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів»

Крім цього, на кордоні зі Словаччиною прикордонники затримали громадянина Франції, який перебував у розшуку за підозрою у шахрайстві. Іноземець слідував через пункт пропуску «Ужгород». На француза, який їхав легковиком «Volkswagen» як пасажир, спрацювала відомча база даних з завданням затримати. Іноземця передано співробітникам Нацполіції.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси