Телефон довiри - 1598
вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601, Україна
A-
A
A+
Українська
Подружжя намагалось потрапити до Туреччини з дитиною, на яку не було документів
31/05/18 - 09:56

Під час прикордонного контролю прикордонники встановили, що належних документів на дитину, з якою вони прибули, не було.

Учора в міжнародному пункті пропуску «Чорноморський морський торгівельний порт» подружжя - громадянка України, та її чоловік - громадянин Туреччини, прямували з дитиною 2012 року народження.

Під час прикордонного контролю прикордонники встановили, що належних документів на дитину, з якою вони прибули, не було. 

Тому  у зв’язку з відсутністю дійсного паспортного документа. прикордонниками було прийнято рішення про відмову у пропуску через кордон.Після оголошення громадянці України цього рішення, жінка запропонувала прикордоннику Одеського загону 90 доларів США за пропуск неповнолітньої дитини.

На таку пропозицію прикордонник не погодився. Стосовно виявленого правопорушення до Національної поліції направлено повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення, передбаченого ст. 369 КК України «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі».

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню