Поблизу Майорська відкрили оновлений контрольний пункт в’їзду-виїзду, перенесений з «Зайцевого»

НАЗАД
21 жовтня 2016 11:10

Сьогодні в районі проведення антитерористичної операції в Донецькій області відбулось відкриття нового контрольного пункту в’їзду-виїзду «Майорськ». До цього на дорожньому коридорі «Горлівка-Артемівськ» функціонував КПВВ «Зайцеве».

Сьогодні в районі проведення антитерористичної операції в Донецькій області відбулось відкриття нового контрольного пункту в’їзду-виїзду «Майорськ». До цього на дорожньому коридорі «Горлівка-Артемівськ» функціонував КПВВ «Зайцеве».

Відвідати нове облаштоване місце, де громадяни перетинатимуть лінію розмежування, та долучитися до початку пропуску, в контрольний пункт прибули Голова Донецької обласної державної адміністрації Павло Жебрівський, начальник Східного регіонального управління Держприкордонслужби України Сергій Бідило та перший заступник керівника антитерористичного центру при Службі безпеки України Руслан Хомчак.

Рішення про перенесення КПВВ «Зайцеве» ближче до лінії розмежування було прийняте для більш якісного посилення контролю за переміщенням осіб, транспортних засобів та вантажів. Також це дозволить зменшити можливість проникнення на підконтрольну територію злочинних елементів і ДРГ. Крім того, нове місце розташування КПВВ виведе із сірої зони такі населені пункти, як Зайцеве, Майорськ, Курдюмівка, Одрадівка, Миколаївка, Кодима, що зменшить соціальну напругу і виключить потребу у перетинанні КПВВ жителями цих населених пунктів. Активна фаза робіт про перенесення контрольних пунктів розпочалась близько двох тижнів тому.

Сам «Майорськ» побудували за удосконаленою технологією, яка дозволить зменшити час очікування для осіб, які прямують в обидва напрямки. В КПВВ організовано 29 робочих місць для інспекторів прикордонної служби на 4 в'їзних смугах руху та 4 виїзних, а також облаштовано окрему смугу для руху місцевих жителів. Пропускна спроможність подорожуючих в пішому порядку буде збільшено вдвоє порівняно з «Зайцевим». Загалом пропускна спроможність контрольного пункту становить близько 7-8 тисяч осіб та 2 тисяч транспортних засобів. З метою своєчасного реагування на збільшення пасажиропотоку в КПВВ є можливість для здійснення реверсивного руху.

Як і раніше, до несення служби в контрольному пункті будуть залучатись лише ті прикордонники, які мають досвід роботи в пунктах пропуску та пройшли відповідну підготовку.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси