Поблизу кордону з Румунією та Білоруссю знайдено сховки з тютюном та засобами переміщення контрабанди

НАЗАД
06 травня 2020 10:31

Два сховки з тютюновими виробами та засобами переміщення контрабанди виявили прикордонники біля кордону з Румунією та Білоруссю.

Незаконному переміщенню тютюнової контрабанди через українсько-румунський кордон запобігли вчора прикордонники відділу «Яблунівка» у ході реалізації інформації, що надійшла від співробітників оперативно-розшукового відділу Мукачівського прикордонного загону. 

Перевіряючи вказаний напрямок, прикордонний наряд виявив за 100 метрів від кордону групу чоловіків з пакунками. При спробі затримання зловмисники, скориставшись значним віддаленням від військовослужбовців, вдались до втечі покинувши свої ноші. Під час огляду місцевості прикордонники виявили 9 пакунків, у яких знаходилось 4380 пачок безакцизних сигарет білоруського виробництва. За даним фактом на адресу ГУ ДФС та ГУ НП у Закарпатській області направлено повідомлення про виявлення ознак злочину, передбаченого ст. 204 КК України «Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів».

Тютюнові вироби доставили до прикордонного підрозділу, згодом їх передадуть співробітникам ДФС.

А на Волині  прикордонники Луцького загону виявили ознаки підготовки протиправної діяльності біля українсько-білоруського кордону. Зокрема дільничним інспектором прикордонної служби на напрямку «Мельники (Україна) – Дрочево (РБ)», за 20 метрів від контрольно-слідової смуги  в лісовій місцевості, було знайдено сховок. В ньому було приховано дерев’яну та металеву кладки, які правопорушники, скоріш за все, планували використати для переміщення контрабандного тютюну.

 

 

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси