Телефон довiри - 1598
Україна, м. Київ, 01601, вул. Володимирська, 26
A-
A
A+
Українська
Підробку у документі видала орфографічна помилка, допущена у назві столиці Словаччини
01/08/19 - 11:31

Прикордонники Чопського загону в паспорті громадянина України виявили підроблені печатки консульської установи України у Словаччині.

25-річний громадянин України на легковику словацької реєстрації прямував до Угорщини через пункт пропуску «Тиса». В ході перевірки паспортного документа українця інспектори прикордонного контролю звернули увагу на відмітки, проставлені Генеральним консульством України в Братіславі.

Під час детального вивчення документа правоохоронці з’ясували, що відмітки про прийняття на консульський облік у Генеральному консульстві України в Братіславі та про постійне проживання у Словаччині є підробленими.

Конфігурація літер, інтервалів між ними, форми та розміри Державного герба України не відповідали встановленим зразкам.

Окрім того, що Генерального консульства України в Словацькій Республіці взагалі не існує, серед явних ознак, які свідчили про підробку, зокрема, були й допущені орфографічні помилки у назві столиці Словаччини – на відбитку у паспорті зазначена «Братіслава».

По факту виявлення ознак злочину, передбаченого ст. 358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів» прикордонники повідомили співробітників Національної поліції. Паспортний документ вилучений встановленим порядком для проведення експертизи. Чоловік вибув з пункту пропуску у супроводі представників поліції для проведення подальших заходів.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню