Телефон довiри - 1598
вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601, Україна
A-
A
A+
Українська
Петро Цигикал: «Тільки спільні дії є запорукою сильної та єдиної Європи, в якій Україна залишається надійним форпостом на її східних кордонах»
30/10/18 - 11:00

Сьогодні, 30 жовтня, в Одесі розпочався круглий стіл з питань підвищення безпеки на морі і розвитку Морської охорони Державної прикордонної служби України.

Він організований українським прикордонним відомством за підтримки Програми Державного департаменту США з питань експортного контролю та безпеки кордонів (ExBS) і Посольства США в Україні.

Захід проходить за участі представників правоохоронних структур іноземних держав, у віданні яких є охорона морських кордонів, а також Європейської Агенції з прикордонної та берегової охорони (FRONTEX) і Місії ЄС EUBAM.

«Питання посилення морської прикордонної безпеки, які ми виносимо на порядок денний нашого заходу, сьогодні, як ніколи, набули актуального значення», - сказав Голова Держприкордонслужби України Петро Цигикал відкриваючи захід.

Він наголосив, що «крім традиційних загроз, із якими стикається будь-яка держава щодо забезпечення морської прикордонної безпеки, продовжуються порушення норм міжнародного морського права у виключній (морській) економічній зоні та анексованому територіальному морі».

Петро Цигикал додав, про активізацію безпідставної військово-морської та правоохоронної діяльності на морських комунікаціях, при цьому створюються передумови економічної блокади морських та річкових портів України.

«Тільки спільні дії є запорукою сильної та єдиної  Європи, в якій Україна залишається надійним форпостом на її східних кордонах», - сказав очільник прикордонного відомства.

В рамках круглого столу іноземним колегам також презентують Програму розвитку Морської охорони Держприкордонслужби на період 2019-2021 роки.  Відмітимо, що вона охоплює широке коло напрямів діяльності – від вдосконалення нормативно-правового забезпечення діяльності до оптимізації системи управління та логістики.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню