Перший заступник Голови Держприкордонслужби зустрівся з керівником відділу оборонного співробітництва Посольства США в Україні

НАЗАД
21 травня 2021 09:35

20 травня 2021 року проведено робочу зустріч першого заступника Голови Держприкордонслужби України генерал-майора Володимира Нікіфоренка з начальником відділу оборонного співробітництва Посольства США в Україні Деніелом Міллером.

На початку зустрічі перший заступник керівника прикордонного відомства Володимир Нікіфоренко подякував за підтримку та допомогу у протидії російській агресії, відстоюванні суверенітету і територіальної цілісності України та поінформував делегацію США щодо обстановки в зоні проведення ООС та на адмінмежі з тимчасово окупованою територією АР Крим, а також ситуації на державному кордоні.

Крім того, Володимир Нікіфоренко ознайомив колег із основними напрямками розвитку Державної прикордонної служби України.

На зустрічі обговорювалися питання подальшого співробітництва, зокрема щодо навчання персоналу прикордонних комендатур швидкого реагування та розвитку морської складової.

У свою чергу керівник відділу оборонного співробітництва Посольства США в Україні підтвердив готовність американської сторони щодо посилення співробітництва із залучення прикордонного відомства України до участі у міжнародних навчаннях із підвищення взаємосумісності та удосконалення системи висвітлення надводної обстановки.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси