Організатори каналів незаконної міграції заради заробітку піддають життя знедолених невиправданому ризику

НАЗАД
09 травня 2018 08:49

Під час незаконного переміщення через державний кордон на човні цієї групи осіб, серед яких 7 чоловіків та 3 жінки, в річку впали 2 дитини.

Сьогодні вранці прикордонники відділу «Саловка» Чопського загону в ході скоординованих дій з угорськими колегами завадили переміщенню групи нелегальних мігрантів.

Так, близько 7-ї години ранку від прикордонників Угорщини через спільний контактний пункт «Захонь» надійшла інформація про виявлення 10 нелегальних мігрантів, зі слів, громадян Афганістану. Крім того, попередньо встановлено, що під час незаконного переміщення через державний кордон на човні цієї групи осіб, серед яких 7 чоловіків та 3 жінки, в річку впали 2 дитини.

Негайно вислано прикордонні наряди по перевірці берегової відмілини. МНС угорців спільно з українськими прикордонниками здійснює моніторинг по руслу річки Тиса. Поки пошуки дітей результату не дали. Спільна пошукова операція триває.

Державна прикордонна служба України звертається до місцевих мешканців прикордонних районів з проханням не сприяти організаторам незаконного бізнесу та не ставати співучасниками трагічних подій.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси