Операція братів з Бангладеш «як непоміченим дістатися країн ЄС» геть схибила у Гуті

НАЗАД
26 серпня 2020 10:02

Іноземець непогано підготувався в пошуках кращого життя. Заздалегідь з братом склав маршрут мандрівки, завантажив його у ґаджет, помахав сім’ї і рушив у путь.

Однак не врахував цілодобове пильне патрулювання українського держрубежу прикордонниками та їх чотирилапими помічниками. 

Невідомого учора помітив прикордонний патруль Чопського загону, який ніс службу поблизу населеного пункту Гута Ужгородського району. Іноземець намагався втекти від наряду та сховатися у лісі, проте його розшукали і затримали за допомогою службового собаки прикордонників.

Правопорушник назвався громадянином Бангладеш. Він не мав із собою жодних документів. Як згодом встановили правоохоронці, іноземець самотужки дістався Закарпаття, попередньо склавши разом з братом маршрут. Нелегал прямував до міста Міхаловце, що у Словаччині, за картами, завантаженими у мобільний пристрій з Інтернету.

Затриманого доставили у прикордонний підрозділ для встановлення особи та обставин правопорушення. Рішення у його справі прийматиме суд.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси