Одеський госпіталь Держприкордонслужби отримав від Центру Медичної візуалізації Фінляндії мобільний рентген-апарат

НАЗАД
05 травня 2016 14:15

Рентген-апарат «MUX-100 H series», який прикордонники отримали як гуманітарну допомогу, через свою мобільність та сучасність, значно п

Рентген-апарат «MUX-100 H series», який прикордонники отримали як гуманітарну допомогу, через свою мобільність та сучасність, значно прискорить процедуру обстеження та діагностики тяжкохворих, звільнивши їх від необхідності транспортування до рентген-кабінету.

За час проведення АТО госпіталь прийняв та надав медичну допомогу  200 пораненим прикордонникам. Самі лікарі також неодноразово виконували свої обов’язки у зоні АТО, тому добре розуміють необхідність та корисність такої мобільної апаратури.

Пересувний комплекс прикордонним медикам – це дарунок від Центру Медичної візуалізації Фінляндії. Фахівець даного Центру заздалегідь відвідав госпіталь та пересвідчився у його необхідності.

На церемонії вручення були присутні також і представники МЗС України, які взяли на себе оформлення всіх документів, аби доставити апарат з Фінляндії в Україну.

Змістовну допомогу в отриманні надав і благодійний фонд «Сила добрих сердець». До речі, фонд «Сила добрих сердець» допомагає прикордонникам не вперше. Минулого року фонд передав госпіталю реанімобіль з повним комплектом сучасної медичної техніки.

Новітня апаратура стане  у нагоді прикордонним лікарям та допоможе швидко діагностувати  та вчасно проводити лікування хворих.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси