Обстановка в пунктах пропуску на українсько-польському кордоні

НАЗАД
18 травня 2024 11:37

Характеристика пасажиропотоку протягом останніх днів показала збільшення динаміки руху осіб та транспорту через пункти пропуску на кордоні з Польщею. У зв’язку з чим на виїзд з України три дні поспіль накопичувались черги з легкових автомобілів та автобусів. Причиною цього стала сукупність чинників, які притаманні цій ділянці кордону.

Учора в другій половині дня скупчення почали зменшуватись, а на деяких напрямках взагалі не спостерігались. Сьогодні накопичення з легковиків зафіксовано в «Устилузі», та незначне перед пунктом пропуску «Угринів». На решті напрямків черги відсутні в обох напрямках.

Окремо варто зазначити, що інформація, яку поширили медіа щодо збільшення кількості чоловіків, які перетинають кордон, не відповідає дійсності. Статистика свідчить, що кількість пропущених чоловіків на законних підставах та чоловіків призовного віку, яких не пропустили з різних причин, в умовах збільшення пасажиропотоку не зросла.

Звертаємо увагу громадян, що із початком сезону відпусток, тенденція щодо збільшення потоку подорожніх періодично може відстежуватися протягом літнього сезону. У зв’язку з цим, рекомендуємо відстежувати ситуацію щодо стану черг перед пунктами пропуску на офіційних ресурсах Держприкордонслужби, зокрема на сторінці Західного регіонального управління у Фейсбук https://www.facebook.com/zahidnuy.kordon , де дані оновлюються кожні три години.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси