Обмеження перетину лінії розмежування продовжує діяти

НАЗАД
01 квiтня 2020 10:06

На Донбасі продовжує діяти режим із запобігання поширенню і протидії коронавірусній інфекції COVID-19. Вільний рух осіб та транспортних засобів через КПВВ припинено.

Варто зазначити, що, за вагомих причин гуманітарного характеру або критичних життєвих обставин, громадяни можуть перетнути лінію розмежування за окремим рішенням командувача Об’єднаних сил. Для цього необхідно мати відповідні підтверджуючі документи.

Крім того, представники місій від міжнародних організацій мають право безперешкодно здійснювати моніторингові поїздки та виконувати завдання відповідно до мандату своєї організації.

Задля запобігання пандемії, яку може спричинити COVID-19, продовжують діяти обмеження подорожування через КПВВ, пропуск через лінію розмежування осіб та транспортних засобів не здійснюватиметься до окремого розпорядження.

Аби не наражати себе та своїх близьких на небезпеку, громадянам рекомендуємо утриматися від перетину лінії розмежування. Про відновлення роботи контрольних пунктів у штатному режимі Державна прикордонна служба України оперативно поінформує громадян усіма доступними засобами комунікації.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси