Обережно, чорниця з фоном

НАЗАД
15 липня 2021 08:19

Учора за завчасною інформацією дільничного інспектора прикордонної служби Житомирського загону прикордонники спільно зі співробітниками Національної поліції виявили чоловіка, який на радіаційно-забрудненій території збирав ягоди чорниці.

Житель села Стара Марківка, що на Житомирщині, незаконно проник на територію зони відчуження для збору дарів лісу. Він мав на меті продати назбиране.

Зауважимо, що радіаційний фон території в межах якої було виявлено ягідника більш, ніж в чотири рази перевищував допустиму норму. Індивідуальні дозиметри охоронців кордону доходили до позначки 1,36 мікрозіверта на годину при нормі 0,30.

Наразі стосовно правопорушника складено протокол за ст. 46-1 КУпАП «Порушення вимог режиму радіаційної безпеки в місцевостях, що зазнали радіоактивного забруднення». Поряд з цим, прикордонники направили повідомлення до компетентних органів про виявлення ознак кримінального порушення за ст.267-1 ККУ «Порушення вимог режиму радіаційної безпеки». Зібрану чорницю, загальною вагою 10 кг, вилучили.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси