Нове обличчя керівного складу. У прикордонному виші розпочався черговий етап відбору кандидатів

НАЗАД
22 вересня 2020 12:25

У Національній академії Держприкордонслужби України імені Богдана Хмельницького стартував черговий етап відбору кандидатів в рамках проєкту НОКС («Нове обличчя керівного складу»).

Проєкт НОКС вже майже рік успішно реалізується в Державній прикордонній службі України, а попередні лідери конкурсного відбору вже призначені на відповідні посади.

Цього разу відомство відбирає кращих офіцерів на посади заступників начальників органів охорони державного кордону з персоналу. Бажання взяти участь у відборі виявили 25 офіцерів. Претенденти складатимуть іспити з 22 по 25 вересня, а переможці конкурсу будуть зараховані до кадрового резерву згідно з рейтингом.

Як і під час попередніх рейтингових відборів, зокрема на посади начальників органів охорони кордону та начальників штабів прикордонних загонів, на кандидатів очікують справжні іспити. Це комплексний тест з прикордонної безпеки, фізична підготовка, майстерність вправляння зі зброєю, знання ділової української мови та іноземних мов. Якщо кандидат чи кандидатка не добере кілька балів, надолужити може під час співбесіди. Додатковим аргументом може стати результат IQ-тесту та добровільної перевірки на доброчесність за допомогою поліграфа.

Детальніше з вимогами до кандидатів та умовами проведення конкурсу можна ознайомитись на офіційному вебсайті Державної прикордонної служби України у постійній рубриці «НОКС».

Прозорість, законність та доброчесність, професіоналізм і компетентність, об’єктивність та неупередженість в оцінюванні – це принципи, на яких базується проєкт «Нове обличчя керівного складу».

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси

{page_script_full_path}