«Нове» фото в паспорті, недійсні печатки та підроблений документ. Пасажири не полишають спроб перевірити пильність прикордонників

НАЗАД
24 вересня 2019 10:30

Упродовж доби військовослужбовці Харківського, Луганського та Луцького загонів викрили трьох осіб із липовими документами.

Близько опівночі під час заходів прикордонного контролю пасажирів потягу «Кривий Ріг - Москва» прикордонники виявили громадянку України.  У ході перевірки її документа охоронці кордону виявили заміну фотокартки. Під час бесіди із жінкою з’ясувалось, що вона була незадоволена своїм фото у паспорті і тому замінила його на більш «краще». 

Стосовно громадянки складено протокол за ст.204-1 КУпАП.

У пункті пропуску «Мілове» на вхід прикордонний наряд виявив нашого співвітчизника, який пред’явив паспорт громадянина України з недійсними печатками Державної міграційної служби України. Надалі стало відомо, що цей чоловік нещодавно незаконно перетнув кордон з України в Росію через закритий пункт пропуску «Ізварине». Особу притягнуто до відповідальності за ч.1 ст.204-2 КУпАП та накладено штраф у розмірі 1700 гривень.

Крім того, в пункті пропуску «Удрицьк» о другій ночі під час оформлення потягу до Білорусі охоронці кордону виявили громадянина Росії, який пред’явив прикордонникам підроблену посвідку на постійне проживання в Україні.

На росіянина складено протокол за ч.2 ст. 203 КУпАП, накладено штраф у розмірі 5 100 грн та заборонено в’їзду в нашу країну терміном на 3 роки.

За всіма трьома випадками до Нацполіції направлені повідомлення про виявлення ознак кримінальних правопорушень за ст.358 ККУ. 

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси