Незаконне перевезення «сонячного каміння» через кордон - кримінальний злочин

НАЗАД
31 сiчня 2020 12:24

Каміння бурштину виявили учора в пункті пропуску «Ягодин» прикордонники Луцького загону спільно з працівниками ДМС.

Товар знайшли в  ніші під сидіннями  мікроавтобуса «Рено», яким до Польщі прямував наш співвітчизник. Всього у сховку знайдено майже 1, 7 кг «сонячного каміння».

До Нацполіції направлено повідомлення для внесення до ЄРДР відомостей за ознаками ст. 2401 ККУ (Незаконне видобування, збут, придбання, передача, пересилання, перевезення, переробка бурштину).

Загалом з початку року це вже третій випадок виявлення бурштину, за якими до Національної поліції прикордонниками надіслане повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення для внесення ЄРДР.   

Варто зазначити, що, згідно з доповненою статтею 2401 ККУ від 29.12 2019 року, незаконне видобування бурштину, а так само збут, придбання, зберігання, передача, пересилання, перевезення, переробка бурштину, законність походження якого не підтверджується відповідними документами, караються штрафом від трьох тисяч до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк від двох до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси