Неповнолітнього і майже 20 ящиків сигарет затримали прикордонники біля кордону з Румунією

НАЗАД
09 липня 2021 09:55

Прикордонники Чернівецького загону зруйнували плани сигаретних контрабандистів на Буковині. Але цього разу із тютюновим вантажем затримали й одного порушника.

Переміщенню партії тютюнових виробів до Румунії запобігли бійці відділу «Селятин». Наряд, що здійснював охорону визначеної ділянки, виявив групу осіб з пакунками, які рухалися схилами Карпат. При спробі їх затримати, невідомі кинулися навтьоки, покидавши свій товар.

Однак, у ході переслідування, бійцям вдалося затримати одного «пачкаря». Ба більше – він ще й мав з собою документи, що посвідчували його неповнолітню особу.

Пакунки, в яких знаходилось 9740 безакцизних пачок сигарет, правоохоронці вилучили.

Тютюнові вироби і 16-річного юнака було доставлено у прикордонний підрозділ. За спробу незаконного перетинання державного кордону України (ст. 204-1 КУпАП) на хлопця склали адміністративо-процесуальні документи. Хлопця передали батькам. Рішення у справі прийматиме суд.

За фактом виявлення безакцизних товарів на адресу ГУ ДФС у Чернівецькій області надіслано повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення, передбаченого ст.204 Кримінального кодексу України.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси

{page_script_full_path}