Нелегального мігранта та двох його провідників затримали прикордонники біля кордону на Луганщині

НАЗАД
28 лютого 2019 11:19

Правопорушників затримано в адміністративному порядку за спробу порушення державного кордону.

Громадянина Азербайджану та двох його провідників затримали вчора співробітники відділу прикордонної служби «Марківка» Луганського прикордонного загону за інформацію, отриманою від співробітників оперативних підрозділів Східного регіонального управління Держприкордонслужби.

Так, учора близько 22-ї години, прикордонний патруль від відділу прикордонної служби «Марківка» прибув на ймовірне місце порушення державного кордону. За допомогою приладу нічного бачення за 700 від лінії державного кордону правоохоронці затримали двох осіб, які прямували з Росії. Ними виявились громадянин 34-річний Азербайджану та його провідник – чоловік без документів,  зі слів, громадянин України.

Згодом, в результаті пошукових заходів, на відстані близько 1 км від лінії кордону прикордонники виявили автомобіль «ВАЗ» під керуванням місцевого жителя, який виявився спільником провідника нелегального мігранта.

Правопорушників затримано в адміністративному порядку за спробу порушення державного кордону. Згодом до Національної поліції направлено повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення за ст. 332 ККУ «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України».

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси