Нагороди, монети та прикраси виявлено в КПВВ «Новотроїцьке»

НАЗАД
10 листопада 2020 10:13

Учора прикордонники Донецького загону, які виконують завдання в складі Об’єднаних сил, спільно з співробітниками ДФС припинили дві спроби переміщення через лінію розмежування предметів, які можуть становити історичну або культурну цінність.

Так, в контрольний пункт в’їзду-виїзду «Новотроїцьке» прибув громадянин України, який на автомобілі прямував до ТОТУ. Під час огляду транспортного засобу правоохоронці виявили нагороди, прикраси, монети (деякі датовані XVII – XVIII ст.), а також різні значки та аксесуари. Частина виявленого знаходилася серед особистих речей, а інша частина була прихована в конструктивних особливостях автівки.

У другому випадку нагороди та ордени (деякі з посвідченнями), а також різні монети з металів білого та жовтого кольорів були виявлені у громадянки України. Вона поверталася з ТОТУ також через КПВВ «Новотроїцьке». 

Наразі виявлені предмети вилучені співробітниками компетентних правоохоронних органів для проведення експертизи, яка і встановить їхню історично-культурну цінність.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси