На Закарпатті взято під варту організатора транскордонної злочинної діяльності

НАЗАД
30 грудня 2020 09:14

У ході слідства встановлено, що протиправну діяльність організував громадянин Туреччини, який використав для цього власне підприємство.

Рішенням Мукачівського міськрайонного суду громадянинові Туреччини, який намагався перемістити через українсько-словацький кордон велику партію наркотиків, обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Нагадаємо, що наприкінці листопада 2019 року у пункті пропуску «Ужгород» прикордонниками Чопського загону виявлено спробу незаконного переміщення 374 кг героїну. Наркотичні засоби приховали всередині листів фанери, які перевозили у вантажівці. За документами, їх мали доправити з Києва в Німеччину. 

У ході слідства встановлено, що протиправну діяльність організував громадянин Туреччини, який використав для цього власне підприємство. Його фірма надавала послуги з транспортних перевезень вантажів за кордон. 

Наразі триває судовий розгляд провадження у справі. У діях організатора незаконного переміщення наркотичних речовин вбачаються ознаки злочинів, передбачених ч.3 ст.305 «Контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів чи прекурсорів або фальсифікованих лікарських засобів» та ч.3 ст.307 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів» Кримінального кодексу України.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси