На Волині та в столичному аеропорту викрито осіб, які намагались вивезти з України 10 кг бурштину

НАЗАД
28 червня 2019 10:50

Упродовж доби прикордонники спільно з представниками ДФС запобігли переміщенню через державний кордон двох партій "сонячного каміння".

Так, сьогодні близько третьої ночі, в пункт пропуску «Устилуг» прибув легковик «Ауді», яким їхав громадянин України. За інформацією офіцерів внутрішньої та власної безпеки по Львівському прикордонному загону та враховуючи наявні ризики, транспортний засіб було виведено з загального потоку руху для проведення поглибленого огляду. Згодом в чотирьох бокових дверцях автівки, доступ до яких став можливий після демонтажу пластмасової декоративної накладки, прикордонники виявили каміння бурштину різного розміру загальною вагою майже 5 кг.

А вчора в пункті пропуску «Бориспіль» іноземець планував вивезти до Пекіна валізу з 4 кг бурштину. Прикордонники Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» спільно з митниками завадили переміщенню через кордон партії сонячного каміння завдяки завчасній інформації оперативного підрозділу Держприкордонслужби.

 В обидвох випадках осіб притягнуто до відповідальності, а каміння  вилучено для подальшої оцінки та проведення експертизи.

 

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси