Телефон довiри - 1598
вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601, Україна
A-
A
A+
Українська
На Волині прикордонники виявили особу, яка знаходиться в міжнародному розшуку
15/06/19 - 10:58

Учора прикордонники Луцького загону в пункті пропуску «Пулемець» виявили особу, яка за вчинення злочинних дій знаходиться у міжнародному розшуку.

Так, під час здійснення прикордонного контролю автомобіля «TOYOTA LAND-CRUISER», що рухався на в’їзд в Україну, на одного з пасажирів позашляховика відбулось спрацювання бази даних «Інтерпол», відповідно до якої громадянин сусідньої Білорусі перебуває в міжнародному розшуку за скоєння низки кримінального правопорушень.

Отримавши підтвердження від співробітників столичного Укрбюро Інтерполу про розшук чоловіка з метою арешту, прикордонники провели заходи щодо затримання злочинця та забезпечили його охорону. В ході подальшого з’ясування обставин було встановлено, що 40-річний іноземець розшукується на території Польщі за трьома статтями кримінального закону республіки, які порушив у 2012 році. 

Наразі злочинця встановленим порядком передано співробітникам Національної поліції у Волинській області. В подальшому на нього чекає екстрадиція для притягнення до кримінальної відповідальності.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню