На Волині прикордонники не пропустили вихідців з Чечні, які нібито прямували на екскурсію до Львова

НАЗАД
23 вересня 2016 11:03

Двох громадян Російської Федерації, вихідців із Чечні, які прямували до України разом з дітьми та не змогли підтвердити мету поїздки, не пропустили прикордонники Луцького загону. Вони прибули до пункту пропуску «Пулемець» на рейсовому автобусі з Бресту та

Двох громадян Російської Федерації, вихідців із Чечні, які прямували до України разом з дітьми та не змогли підтвердити мету поїздки, не пропустили прикордонники Луцького загону. Вони прибули до пункту пропуску «Пулемець» на рейсовому автобусі з Бресту та, з їх слів, прямували до Львова.

У ході проведення комплексу перевірочних заходів прикордонники встановили, що у подружжя, яке вирушило у подорож з вісьмома дітьми,  відсутні всі необхідні документи для мандрівки. Також вони не змогли сказати, де саме перебуватимуть на території нашої країни, лише запевняли, що їдуть до Львова на екскурсію.

Крім того, співробітники Держприкордонслужби з’ясували, що ці громадяни, ймовірно, планували черговий раз потрапити  до країн Євросоюзу, оскільки кілька тижнів тому були повернуті польськими прикордонниками під час прямування з Білорусі.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси