телефон довiри - 0 800 218 808
Україна, м. Київ, 01601, вул. Володимирська, 26
A-
A
A+
Українська
На Волині осудили організатора незаконного переправлення осіб через кордон
22/11/17 - 10:12

Прикордонниками Луцького загону в рамках проведення заходів з протидії нелегальній міграції та іншим порушенням законодавства України в міграційній сфері в пункті пропуску «Ягодин» було виявлено громадянку Камеруну, яка намагалась перетнути державний корд

Як повідомлялось раніше, прикордонниками Луцького загону в рамках проведення заходів з протидії нелегальній міграції та іншим порушенням законодавства України в міграційній сфері в пункті пропуску «Ягодин» було виявлено громадянку Камеруну, яка намагалась перетнути державний кордон по чужому паспортному документу громадянки Франції.

Під час здійснення паспортного контролю у прикордонного наряду з перевірки документів виникли сумніви щодо належності французького паспорта пред'явникові. За результатами поглибленої перевірки охоронці кордону це підтвердили.

Оперативно-розшуковими підрозділами Північного регіонального управління Держприкордонслужби в результаті вчасно проведеним заходам було встановлено, що організував цю подорож та супроводжував іноземку її співвітчизник, громадянин Франції, який тривалий термін проживає у Європі. За попередньою домовленістю він напередодні приїхав в Україну, зустрівся з громадянкою Камеруну та запропонував їй переїхати до Франції, використовуючи паспорт, що привіз із собою.

Також в ході проведення перевірочних заходів було встановлено, що громадянка Камеруну законно потрапила на територію України з метою навчання. В цьому році вона закінчила один з українських вишів та після знайомства по Інтернету зі своїм співвітчизником вирішила потрапити до Франції для подальшого проживання.

Таким чином, громадянин Франції здійснив кримінальне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 332 КК України «Незаконне переправлення осіб через державний кордон», повідомлення, про яке прикордонниками було направлено до підрозділів Нацполіції.

20.10.2017 року вироком Любомльського районного суду Волинської області громадянина Франції визнано винним у вчиненні цього злочину та призначено покарання у вигляді штрафу в розмірі сто тридцять неоподаткованих мінімумів доходів громадян. 21 листопада 2017 року вирок суду вступив у законну силу.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню