Телефон довiри - 1598
Україна, м. Київ, 01601, вул. Володимирська, 26
A-
A
A+
Українська
На Волині 10 місцевих жителів спробували блокувати прикордонний наряд, однак були затримані
29/10/16 - 11:04

Державна прикордонна служби України постійно нарощує зусилля з протидії протиправній діяльності на державному кордоні. Така активізація дій змушує порушників не лише знаходити нові шляхи для своєї незаконної діяльності, нерідко вони вдаються до погроз та

Державна прикордонна служби України постійно нарощує зусилля з протидії протиправній діяльності на державному кордоні. Така активізація дій змушує порушників не лише знаходити нові шляхи для своєї незаконної діяльності, нерідко вони вдаються до погроз та намагаються фізично перешкоджати виконанню службових завдань прикордонними нарядами.

Так, сьогодні вночі на Волині в Любомльському районі 10 місцевих жителів спробували блокувати прикордонний наряд від мобільного прикордонного загону, який ніс службу з охорони держрубежу.

Близько 2-ї години неподалік кордону прикордонні спецпризначенці помітили чоловіка та зупинили його для перевірки. Він виявився місцевим жителем одного з населених пунктів, проте на такі дії правоохоронців почав висловлювати своє невдоволення.

Вже за деякий час прикордонний наряд почали переслідувати невідомі особи на двох транспортних засобах та провокувати патрульний автомобіль. Прикордонники зупинилися, а з цивільних автомобілів вийшло 10 невідомих осіб. Наближаючись вони почали з погрозами вимагати правоохоронців покинути ділянку. Незважаючи на попередження від прикордонників про дотримання безпечної відстані дані особи продовжували свої дії та створили загрозу нападу.

Аби не допустити подальших провокаційних дій рішучими діями прикордонний наряд здійснив затримання правопорушників.

Про затримання прикордонники поінформували взаємодіючі правоохоронні підрозділи, польських прикордонників та вжили заходів для прикриття тилових підступів, а порушників доставили в підрозділ для з’ясування обставин та складання адміністративно-процесуальних документів, повідомлено рідних.

У ході перевірки було встановлено, що всі вони місцеві жителі. 7 з них документів при собі не мали, 4 також виявилися неповнолітніми. Крім того, прикордонники з’ясували, що один з затриманих 1982 року народження вже неодноразово попадав в поле зору прикордонників за організацію протиправної діяльності на цьому напрямку.

Відмітимо, що перебування серед цієї групи неповнолітніх в черговий раз свідчить про зростання випадків залучення злочинними елементами неповнолітніх осіб до здійснення протиправної діяльності.

На порушників складені відповідні адміністративні протоколи за порушення правил прикордонного режиму та злісну непокору законним вимогам військовослужбовців Державної прикордонної служби України.

Відмітимо, що, незважаючи на будь-які дії з боку злочинних елементів, Державна прикордонна служба продовжуватиме вживати всіх необхідних заходів із забезпечення надійної охорони державного кордону та протидії організованій злочинності.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню