На українсько-польському кордоні пройшли Європейські дні добросусідства

НАЗАД
22 серпня 2016 13:25

У минулі вихідні на українсько-польському кордоні пройшли Європейські дні добросусідства, які є результатом співпраці України та Польщі та щорічно проходять у різних місцях прикордоння.

У минулі вихідні на українсько-польському кордоні пройшли Європейські дні добросусідства, які є результатом співпраці України та Польщі та  щорічно проходять у різних місцях прикордоння.       

Європейські дні добросусідства поблизу прикордонного знаку №835  на ділянці відповідальності відділу прикордонної служби «Морозовичі», що у Сокальському районі Львівської області, відбулися вже тринадцятий  раз.

Святкування почались традиційно, з побудови понтонного мосту, який з’єднував Україну і Польщу.  Таким чином більшість учасників цьогорічного свята, а саме мешканці сіл Кречів – Крилів, мали можливість перетинати українсько-польський. Крім того, були розгорнуті тимчасові пункти пропуску безпосередньо на самому кордоні, де прикордонники Львівського загону оформили близько 2,5 тисяч громадян, які перетинали кордон в обидва напрямки. Серед гостей Днів добросусідства, окрім поляків та українців, були громадяни Німеччини та Італії.

Під час свят відбулися виступи фольклорних колективів, екуменічна молитва, яка має за мету посилити єднання православної і католицької церков. Крім того, відбулися покази і польоти на повітряних кулях, презентація регіональної творчості, майстер-класи, транскордонний ярмарок, спортивні змагання за Кубок Добросусідства та  фестиваль традиційних кулінарних виробів.  

Зазначимо, що перетин державного кордону в районі прикордонного знаку №835 відбувся згідно із вимогами діючого законодавства обох країн з прикордонних питань.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси