Телефон довiри - 1598
вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601, Україна
A-
A
A+
Українська
На території України проходять цільові профілактичні заходи «Мігрант»
22/03/19 - 13:14

Основною метою операції є, в першу чергу, запобігання і протидія нелегальній міграції, а також перевірка додержання іноземцями та особами без громадянства встановлених правил перебування на території України.

Цільові профілактичні заходи з нагляду та контролю за виконанням законодавства в міграційній сфері під умовною назвою «Мігрант», до яких залучені ДПСУ, ДМС, НП та СБУ, на виконання доручення МВС, розпочались 1 березня. Заходи з виявлення порушників українського законодавства у цій сфері будуть тривати до 31 травня. 

Основною метою операції є, в першу чергу, запобігання і протидія нелегальній міграції, а також перевірка додержання іноземцями та особами без громадянства встановлених правил перебування на території України.

Активна фаза міжвідомчої операції «Мігрант» цього року ще тільки розпочалася, а вже є значні результати роботи правоохоронців. Так, лише впродовж цього періоду прикордонники спільно з Національною поліцією та іншими правоохоронними й взаємодіючими органами прийняли понад 400 рішень про відмову у в'їзді в Україну, виявили 55 осіб, яким заборонено в'їзд в Україну. Крім того, за порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України притягнуто до відповідальності більше 360 іноземців. На них за статтею 203 Кодексу України про адміністративні правопорушення накладено штрафів на суму понад 1 млн гривень. Наразі заходи продовжуються.

Варто зазначити, що така операція проводиться в Україні вже не вперше і з роками вона підтвердила свою ефективність. Так, 2018-го, правоохоронцям вдалося суттєво зменшити рівень нелегальної міграції в Україні шляхом викриття значної кількості іноземців, які перебувають на території України з порушенням законодавства, а також осіб, які організовують і сприяють їх незаконному переміщенню як територією України, так і через державний кордон України.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню