На підступах до держрубежу та у Львівському аеропорту і в Одесі затримано 15 нелегальних мігрантів

НАЗАД
06 листопада 2018 14:27

Упродовж доби прикордонники Західного та Південного регіональних управлінь у чотирьох випадках викрили 15 нелегальних мігрантів та одного ймовірного переправника.

На Закарпатті військовослужбовці відділу «Ділове» затримали двох громадян Бангладеш та їх перевізника, які автомобілем поспішали дістатись кордону з Румунією. А на Львівщині прикордонники відділу «Рава-Руська» піймали марокканця у момент його спроби незаконно перетнути державний кордон України. Відтак, іноземець зізнався, що мав намір поза пунктом пропуску потрапити до країн ЄС.

Ще одного «шукача кращої долі» виявили прикордонники під час оформлення прибулих пасажирів зі Стамбулу у Львівському аеропорту. Громадянин Намібії лагодився потрапити в нашу країну за повністю підробленою посвідкою на постійне проживання в Україні.  

В усіх випадках затримані особи за свої дії відповідатимуть згідно з чинним законодавством.

Крім того, одинадцятьох «працівників ринку» з Китаю, Узбекистану, В’єтнаму, Сенегалу та Афганістану викрила міжвідомча група в складі співробітників Держприкордонслужби, СБУ, Державної міграційної служби та Нацполіції на території одного з Одеських ринків. Порушників законодавства України буде примусово видворено до країн походження.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси

{page_script_full_path}