телефон довiри - 1598
Україна, м. Київ, 01601, вул. Володимирська, 26
A-
A
A+
Українська
На Одещині зустріли прикордонників оперативно-бойової прикордонної комендатури
09/12/14 - 10:52

Учора пізно ввечері  Одещина зустріла прикордонників, які повернулися після виконання завдань на ділянці Азово-Чорноморського регіонального управління.

Учора пізно ввечері  Одещина зустріла прикордонників, які повернулися після виконання завдань на ділянці Азово-Чорноморського регіонального управління.

Понад півтори сотні прикордонників оперативно-бойової прикордонної комендатури майже три місяці охороняли адміністративний кордон з Автономною Республікою Крим. З почестями їх зустрічали керівництво загону, регіонального управління, волонтери та близькі їм люди.

Заступник начальника регіонального управління по роботі з персоналом  полковник Володимир Бондар та начальник Одеського загону полковник Андрій Ігнатьєв висловили свою вдячність військовослужбовцям  за мужність та віддану службу, яку вони проявили виконуючи завдання, за честь і гідність, непохитну волю та патріотизм, любов до Батьківщини та  свого народу. Окремо керівництво подякувало сім’ям, які в тривогах і невідомості чекали й підтримували своїх рідних.

Нагадаємо, що це вже не вперше одесити зустрічають своїх героїв. 25 вересня жителі області урочисто зустрічали воїнів-прикордонників, які у вкрай складних умовах, ризикуючи своїм життям і здоров’ям, несли службу на східній ділянці кордону України.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню