Телефон довiри - 1598
вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601, Україна
A-
A
A+
Українська
На Одещині прикордонники затримали громадянина Молдови, який намагався порушити кордон
14/06/18 - 10:57

Інформацію про можливе порушення кордону на ділянці відділу «Павлівка» отримали оперативні співробітники Південного регіонального управління.

Прикордонники Подільського загону на ділянці відділу «Павлівка» за кілька метрів  від державного кордону затримали громадянина Молдови.  Громадянин сусідньої країни намагався незаконно перетнути кордон на вихід з України поза пунктом пропуску.

Інформацію про можливе порушення кордону на ділянці відділу «Павлівка» отримали оперативні співробітники Південного регіонального управління. Прикордонники одразу виставили наряд на напрямку можливого руху порушника кордону та  затримали його.

В подальшому спільною міжвідомчою групою у складі прикордонників, оперативних співробітників Південного регіонального управління, співробітниками УБЗПТЛ ГУ НП України в Одеській області, під процесуальним керівництвом Роздільнянської місцевої прокуратури в рамках проведення первинних процесуальних слідчих дій зупинено автомобіль «ВАЗ-2101» під керуванням нашого співвітчизника, який, можливо, використовувався для доставки порушника до державного кордону.

Наразі тривають слідчі дії.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню