телефон довiри - (044) 527 6363
Україна, м. Київ, 01601, вул. Володимирська, 26
A-
A
A+
Українська
На Львівщині прикордонники затримали двох турків, які намагались незаконно потрапити до Польщі
17/04/18 - 11:20

Двох іноземців, які намагались перетнути кордон поза пунктом пропуску «Рава-Руська», затримали прикордонники Львівського загону.

Двох іноземців, які намагались перетнути кордон поза пунктом пропуску «Рава-Руська», затримали прикордонники Львівського загону.

Про появу на околиці н.п. Річки двох невідомих осіб неслов'янської зовнішності, які рухаються в бік кордону, повідомив дільничний інспектор прикордонної служби.

Для перевірки отриманої інформації та пошуку можливих правопорушників вибула група реагування та близько 1 км від кордону виявила двох невідомих осіб з документами - громадяни Туреччини. В ході спілкування особи не змогли підтвердити мету перебування на околиці н.п. Річки, тому їх було запрошено у відділ прикордонної служби з метою встановлення причин перебування в прикордонній смузі.

Під час подальших перевірочних заходів встановлено, що іноземці намагалися вчинити спробу порушення державного кордону. Наразі порушників затримано до трьох діб з метою встановлення обставин правопорушення. Їх дії підпадають під ознаки правопорушень, передбачених ст. 204-1 ч.2 «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України».

Зазначимо, що перетинання або спроба перетинання державного кордону України будь-яким способом поза пунктами пропуску через державний кордон України без відповідних документів або за документами, що містять недостовірні відомості про особу, чи без дозволу відповідних органів влади, – тягнуть за собою накладення штрафу від ста до двохсот неоподаткованих мінімумів громадян або адміністративний арешт на строк до п’ятнадцяти діб.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню