На Луганщині та Львівщині прикордонники затримали українця та трьох громадян Вірменії

НАЗАД
02 березня 2017 12:55

Двох осіб, які оминали пункти пропуску, затримали прикордонники відділу «Мілове» Луганського загону учора ввечері. Невідомих, які прямували у бік кордону із Росією, помітив дільничний інспектор прикордонної служби та повідомив у прикордонний підрозділ.

Двох осіб, які оминали пункти пропуску, затримали прикордонники відділу «Мілове» Луганського загону  учора ввечері. Невідомих, які прямували у бік кордону із Росією, помітив дільничний інспектор прикордонної служби та повідомив у прикордонний підрозділ. Група реагування вибула на вказане місце та затримала порушників за 5 метрів від кордону, неподалік н.п Мілове. Один із затриманих виявився громадянином України, інший – громадянином Вірменії. Під час перевірки з`ясувалося, що вірменин мав при собі паспорт СРСР 1974 року.

На затриманих складено протокол про спробу порушення державного кордону, який скеровано до суду. Також  стосовно громадянина України до Міловського відділу поліції в Луганській області направлено повідомлення для внесення до ЄРДР відомостей про виявлення ознак кримінального правопорушення, передбаченого ст.332 КК України (Незаконне переправлення осіб через державний кордон України). Осіб передано співробітникам Нацполіції.

Крім того, 2 громадян Вірменії група реагування від відділу «Рава-Руська» Львівського прикордонного загону затримала біля кордону з Польщею по інформації місцевих жителів, які помітили чужинців у прикордонні. 

Зупинили мандрівників за кілька сотень метрів від лінії кордону. На затриманих, які мали при собі паспорти громадян Вірменії, складено протоколи за спробу порушення державного. Рішенням суду на них накладено штраф у розмірі по 3400 гривень кожному.

 

 

 

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси