На Луганщині почали діяти додаткові тимчасові режимні обмеження

НАЗАД
22 жовтня 2020 15:48

Додаткові тимчасові режимні обмеження почали діяти в Луганській області.

На підставі пункту 18 статті 20 Закону України «Про Державну прикордонну службу України», статті 24 Закону України «Про державний кордон України», пункту 5 Положення про прикордонний режим, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.07.1998 N°1147, пунктів 1,2 Додаткових тимчасових режимних обмежень у контрольованих прикордонних районах, затверджених наказом Міністерства внутрішніх справ України від 07.09.2015 року N°1075, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 30 вересня 2015 р. за № 1166/27611, пунктів 4, 5 Порядку здійснення координації діяльності органів місцевого самоврядування з питань додержання режимів на державному кордоні затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.01.1999 N°48. підпунктів 9, 10 пункту 5 розділу II Положення про орган охорони державного кордону Державної прикордонної служби України, затвердженого наказом Міністерства внутрішніх справ України від 30.11.2018 року N° 971, з метою посилення контролю за дотриманням прикордонного режиму, відповідно до наказу начальника Луганського прикордонного загону імені Героя України полковника Євгенія ПІКУСА від 01.10.2020 року № 62  до 31 грудня 2020 року в межах Станично- Луганського, Біловодського, Міловського, Марківського, Новопсковського, Білокуракінського, Троїцького, Старобільського контрольованих прикордонних районів Луганської області забороняється:

1. Знаходження осіб в межах прикордонної смуги в безпосередній близькості біля державного кордону на відстані до 200 метрів, за винятком представників правоохоронних органів, осіб, які проводять сільськогосподарські роботи за списками робітників та техніки погодженими з прідрозділами Держприкордонслужби України та осіб, місце проживання яких зареєстровано, які постійно проживають, мають письмове запрошення близьких родичів та яких зустрічають особисто, а саме:

Чугинська сільська рада: с. Деркульське, вул Степова; с. Олександрівка,

вул. Набережна (непарний бік), вул Вишнева; с. Золотарівка, вул. Сонячна;

        Комишненська сільська рада: с. Юганівка, вул. Юганівська, вул. Сонячна, вул. Миру, вул. Річкова, провулок Річковий, квартал Луч-1, квартал Луч-2,  квартал Луч-3; Садівниче товариство «Шаров Кут»;

       Козлівська сільська рада: с. Залісне, вул. Івана Франка;

       Танюшівська сільська рада: с. Палагеївка, вул. Степова;

       Шарівська сільська рада: с. Шарівка, вул. Набережна, вул. Новоселівка.

2. В'їзд та перебування осіб в смузі місцевості від державного кордону в межах прикордонної смуги, проведення робіт.  Ці обмеження не застосовуються до осіб, які займаються сільськогосподарською діяльністю на власних (орендованих) земельних ділянках (паях), що знаходяться в цій смузі, виключно у разі завчасного інформування підрозділ охорони державного кордону про намір проведення таких робіт.

         Також, додаткові режимні обмеження запроваджені і в  межах населеного пункту Мілове. Зокрема  заборонено :

1. Підхід (перебування) осіб, окрім представників правоохоронних органів до загороджувального паркану на державному кордоні по вулицям Дружби Народів, Міловська, Залізнодорожня, Робоча, Оборонна смт. Мілове, ближче ніж на 5 м.

2. Рух транспортних засобів по вулиці Дружби Народів смт. Мілове між пунктами пропуску для автомобільного та пішохідного сполучення «Мілове», окрім транспортних засобів спеціального призначення  та осіб, місце проживання яких зареєстровано по вул. Дружба Народів та вулиць, які до неї прилягають - вул. Заводська, вул. Петровська, вул. Харківська, вул. Київська, Елеваторний тупик. вул. Козацька.

3. Перебування іноземців та осіб без громадянства на вулиці Дружби Народів смт. Мілове, за винятком іноземців, осіб без громадянства, які постійно проживають (мають посвідку на постійне проживання) на вулиці Дружби Народів смт. Мілове або мають письмове запрошення близьких родичів завірене місцевими органами виконавчої влади або місцевого самоврядування, які проживають на вулиці Дружби Народів та які зустрічають їх особисто.

Зауважуємо, що перебування та пересування громадян України по вулицям Дружби Народів, Міловська, Залізнодорожня,  Робоча,  Оборонна смт. Мілове вказаним особам дозволяється виключно за наявності документів, що посвідчують особу. У разі звернення  уповноважених осіб Державної прикордонної служби та органів Національної поліції громадяни зобов’язані пред’являти відповідні документи, та в разі їх руху на транспортних засобах дати можливість оглянути транспортні засоби та перевірити номери його агрегатів передбачені цими пунктами.

Державна прикордонна служба нагадує громадянам, порушення вказаних додаткових режимних обмежень тягне за собою адміністративну відповідальність, передбачену ст. 202 КУпАП (Порушення прикордонного режиму, режиму в пунктах пропуску через державний кордон України або режимних правил у контрольних пунктах в’їзду - виїзду).

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси