На кордоні з Угорщиною, Білоруссю та Молдовою затримано громадян Молдови, які були в базі Інтерполу

НАЗАД
29 липня 2019 11:04

Прикордонники Мукачівського, Чернігівського та Подільського загонів затримали трьох громадян Молдови, які були у міжнародному розшуку.

Троє громадян Республіки Молдова прямували в Україну з різних країн. Цікавим є те, що іноземців розшукували на їхній батьківщині – в Молдові за вчинення різних злочинів.

У першому випадку 46-річний іноземець прибув у пункт пропуску «Вилок». Під час заходів контролю спрацювала база даних Інтерполу. Прикордонники одразу затримали чоловіка та за даним фактом проінформували Укрбюро Інтерполу в м. Києві. Згодом з’ясувалося, що чоловік причетний до торгівлі людьми. Злочинця передано співробітникам Нацполіції.

А в пункті пропуску «Платонове» молдованина, якого затримали охоронці кордону, розшукували у Молдові за розбій. Його теж передали до рук співробітників Нацполіції.

Стосовно іншого чоловіка, що прямував із Білорусі в Україну через пункт пропуску «Нові Яриловичі», теж спрацювала база Інтерполу. Тепер іноземець потрапить у Молдову вже в кайданках, адже за крадіжку та хуліганство, вчинені вдома, його розшукують правоохоронні органи Молдови.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси