На кордоні з Польщею затримали двох марокканців

НАЗАД
07 березня 2018 11:09

Прикордонники Мостиського загону попередили чергове порушення державного кордону України.

Прикордонники Мостиського загону попередили чергове порушення державного кордону України.

Учора ввечері мешканці одного з прикордонних сіл повідомили дільничному інспектору прикордонної служби відділу «Краковець» про двох іноземців африканської зовнішності. На пошук невідомих вибула група реагування прикордонників, затримати їх вдалося за 400 метрів від державного кордону.

Розшукуваними виявились громадяни Марокко, чоловіки 1988 та 1989 років народження, при собі вони мали документи та посвідки на тимчасове проживання в Україні. В ході розбору з’ясувалось, що іноземці навчаються на першому курсі одного із українських вишів. Проте надати аргументовану відповідь, що вони робили поблизу кордону з ЄС за десяток годин дороги від ВУЗу, чоловіки не змогли. Згодом мандрівники зізнались, що на меті мали дістатися сусідньої Польщі, а далі до країн Європи.

За спробу незаконного перетинання державного кордону України, вчинену групою осіб іноземців буде притягнено до адміністративної відповідальності. Згідно частини 2 статті 204-1 КУпАП стягнення статті передбачає штраф у розмірі до 8,5 тисяч гривень кожному.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси

{page_script_full_path}