На кордоні з Польщею затримали чотирьох вихідців з Туреччини

НАЗАД
26 жовтня 2021 11:32

Нелегальних мігрантів виявили прикордонники Львівського та Волинського загонів, а також польські колеги.

В одному випадку про знаходження в прикордонні чужинця інспектора відділу «Нижанковичі», що на Львівщині сповістили місцеві жителі. Згодом група реагування за кількадесят метрів від держрубежу затримала іноземця, що прямував до Польщі. 46-річний «мандрівник» мав із собою документи громадянина Туреччини і до України потрапив легально.

В іншому випадку пильність проявили мешканці одного з прикордонних сіл на Волині. Опівночі вони повідомили вартових кордону про групу невідомих, що рухалися у напрямку сусідньої держави. Не гаючи часу, бійці з відділу «Морозовичі» проінформували своїх польських колег про непроханих гостей та вирушили на затримання. Впіймавши одного іноземця, українські прикордонники поінформували закордонних сусідів про напрямок, на якому його було затримано, та сліди спільників, які вели в бік річки Західний Буг. Зрештою, співробітники польської варти затримали ще двох чоловіків. Зі слів затриманого на українському боці, він та його спільники є вихідцями з Туреччини, однак документально підтвердити він це не зміг.

Наразі встановлюються всі обставини правопорушення та особи нелегальних мігрантів, а також вирішується питання щодо застосування процедури реадмісії осіб, яких затримали польські правоохоронці.

За спробу незаконного перетинання державного кордону України чоловікам доведеться постати перед судом, який і надасть правову оцінку їхнім діям.

 

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси