На кордоні з Молдовою виявили двох COVID-позитивних українок

НАЗАД
27 жовтня 2020 09:51

Дві жінки, яким у Молдові підтвердили захворювання на пандемічний вірус, прибули учора у пункт пропуску «Кучурган», що у Одеській області.

 Обидві українки проживають у Молдові. Жінки, 1952 та 1981 років народження, прибули на кордон пішки. З’ясувавши, що вони мають підтверджене 24 жовтня цього року захворювання на коронавірусну інфекцію SARS-CoV-2, прикордонники ізолювали їх в окремому приміщенні пункту пропуску та повідомили відповідні структури.

У пункт пропуску прибула бригада швидкої допомоги та співробітники Одеського обласного лабораторного центру МОЗ України, які провели анкетування ізольованих осіб. Під час обстеження осіб не зафіксували підвищеної температури чи інших виражених симптомів захворювання. Жінок після встановлення ними мобільного додатку електронний сервіс «Вдома» прикордонники пропустили громадянок встановленим порядком.

Після вибуття COVID-позитивних українок відповідні приміщення пункту пропуску обробили дезінфікуючим розчином. Індивідуальні засоби захисту прикордонників, які контактували із вказаними особами, оброблено та вилучено для знищення.

Нагадаємо, що з перших місяців пандемії велика увага приділялася напрацюванню алгоритму дії прикордонників у разі виявлення осіб з явними ознаками захворювання на ГРВІ, чи підтвердженим захворюванням на COVID-19, а також організації взаємодії прикордонників з медперсоналом та іншими структурами, які протидіють поширенню SARS -CoV-2 в Україні.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси