На кордоні виявили молдованина, якого розшукували у Нідерландах, та дві викрадені автівки

НАЗАД
13 лютого 2020 10:49

Іноземця та два автомобілі, які перебували в базі даних Інтерполу, виявили на кордоні учора співробітники Держприкордонслужби.

У пункті пропуску «Росошани» прикордонники Чернівецького загону затримали громадянина Молдови. Прямував громадянин сусідньої краї на вхід в Україну пішки. Під час заходів прикордонного контролю охоронці кордону встановили, що його розшукують в Нідерландах за вчинення кримінального злочину, що пов’язаний з торгівлею людьми. Особу арештовано та передано співробітникам Нацполіції.

А в пункті пропуску «Смільниця», що на українсько-польському кордоні, прикордонники Мостиського загону виявили іномарку, яка перебувала у міжнародному розшуку. Автомобілем «Опель» в Україну їхав громадянин Польщі. В ході перевірки стало відомо, що легковик вже майже шість років знаходиться у міжнародному розшуку, як викрадений у Німеччині. Автівку 2010 року випуску прикордонники передали співробітникам Нацполіції.

Крім того, в пункті пропуску «Катеринівка» спрацювання бази даних Інтерполу відбулося на автомобіль «БМВ». Іномаркою в Україну їхав громадянин Росії. Автомобіль прикордонниками Сумського загону також передано поліцейським для проведення подальших правових заходів.

По усіх випадках охоронці кордону направили повідомлення до Укрбюро Інтерполу в Києві.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси