Телефон довiри - 1598
вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601, Україна
A-
A
A+
Українська
На кордоні викрито сімох хабародавців
22/08/19 - 11:15

Упродовж доби зафіксовано сім спроб підкупити співробітників Держприкордонслужби за сприяння в безперешкодному перетині державного кордону.

На ділянці відділу «Тур», що на Волині, громадянин України запропоновав військовослужбовцю Луцького загону грошову винагороду у розмірі 200 доларів США.

Громадянин Таджикистану, який прилетів у столичний аеропорт, спробував надати 100 доларів хабара інспектору Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ».  

У пункті пропуску «Кучурган» міжвідомча група затримала провідника потяга, громадянина Молдови, який намагався підкупити військовослужбовця Білгород-Дністровського загону запропонувавши 1000 гривень.

Громадянин Румунії виїжджаючи з України через пункт пропуску «Тиса» спробував підплатити прикордонникам Чопського загону.

Та ще три факти надання хабарів охоронцям кордону зафіксовано на Львівщині. Грошові винагороди пропонували громадяни України і Польщі в пунктах пропуску «Рава - Руська» та «Грушів».

У діях хабародавців вбачаються ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ст.369 ККУ «Пропозиція щодо надання неправомірної вигоди», за всіма фактами повідомлено Нацполіцію.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню