Телефон довiри - 1598
вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601, Україна
A-
A
A+
Українська
На Харківщині правоохоронці не допустили незаконного переміщення до РФ товарів народного споживання
28/11/19 - 12:45

Спробі незаконно перемістити партію товарів народного споживання через кордон завадили сьогодні вночі прикордонники Харківського загону спільно з представниками Служби безпеки України.

В ході спеціальних заходів з охорони державного кордону, за інформацією співробітників СБУ, на ділянці відповідальності відділу прикордонної служби «Веселе» правоохоронці виявили три транспортних засоби підвищеної прохідності – «УАЗ», «Ford» та «Toyota- Land Cruiser», які, ймовірно, причетні до здійснення протиправної діяльності.

До місця протиправної діяльності правоохоронці прибули саме тоді, коли правопорушники намагались незаконно перемістити товари (зокрема, автозапчастини та одяг) з території України до Росії. Під час затримання злочинного угруповання, частина  правопорушників на автомобілі «Toyota» вдалися до втечі. Але втікати їм довелося недовго, адже вже незабаром, в ході вжитих оперативно-пошукових заходів, автівку, її водія – громадянина України, а також 5 пасажирів, що були в ній, правоохоронці затримали.

Ще один «УАЗ», який, ймовірно, теж використовувався для незаконного переміщення товарів через державний кордон, правоохоронці виявили за два кілометри від українсько-російського кордону.

Усього співробітники правоохоронних органів в адміністративному порядку за спробу порушення державного кордону, порушення прикордонного режиму, а також злісну непокору законним вимогам правоохоронців затримали вісім осіб, серед яких були українці та росіяни. Автомобілі та товар передано працівникам фіскальної служби.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню