На Донеччині виявлено черговий небезпечний схрон

НАЗАД
25 листопада 2020 11:22

Під час виконання завдань в складі Об’єднаних сил, прикордонники продовжують виявляти місця накопичення зброї та боєприпасів.

Так, учора, реалізовуючи інформацію, надану оперативними співробітниками, військовослужбовці Донецького прикордонного загону виявили схрон зі зброєю та боєприпасами.

Чотири гранатомети РПГ-22 та постріл до іншого гранатомета, 3 гранати Ф-1, револьвер із знищеним маркуванням та 382 набої різних калібрів були приховані в покинутих будівлях на одній з баз відпочинку в районі населеного пункту Юрівка, що на Донеччині.

Про виявлення небезпечних знахідок прикордонники повідомили встановленим порядком співробітників взаємодіючих структур.

Також до Національної поліції було направлено повідомлення про виявлення ознак злочину, відповідальність за який передбачена ст. 263 ККУ «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами».

Небезпечні знахідки вилучено, тривають подальші слідчі дії.

Зазначимо, що протягом 2020 року за упереджувальною інформацією оперативно-розшукових підрозділів Східного регіонального управління Держприкордонслужби України зі складу Об’єднаних сил на території Донецької та Луганської областей виявлено 11 схованок зі зброєю та боєприпасами, з яких вилучено 2 одиниці вогнепальної зброї, 13 тис. 273 патрони для стрілецької зброї різних калібрів, 60 ручних осколкових та реактивних протитанкових гранат, 55 вибухових пристроїв та понад 17 кг вибухових речовин.

За незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами до кримінальної відповідальності в поточному році притягнуто 2 осіб. Тривають подальші оперативно-слідчі дії в рамках 17 кримінальних проваджень за ст. 263 КК України.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси