На Буковині прикордонники затримали два десятки чоловіків, які намагались порушити кордон

НАЗАД
04 вересня 2023 13:00

Впродовж вихідних прикордонники Чернівецького загону за спробу незаконного перетинання державного кордону України притягнули до відповідальності 20 громадян України.

Зокрема охоронці кордону відділу прикордонної служби «Кельменці» затримали 2 правопорушників, які поза пунктами пропуску намагалися потрапити до Молдови. Під час затримання прикордонний наряд був змушений здійснити попереджувальні постріли, аби зупинити чоловіків. Затримані виявились мешканцями Рівненської та Волинської областей, яким обмежено виїзд з України. За злісну непокору стосовно втікачів прикордонники склали протокол за ст. 185 КУпАП.

Водночас впродовж вихідних військовослужбовці відділів «Герца», «Порубне», «Фальків» та «Селятин» припинили 10 випадків незаконного перетину кордону та затримали ще 18 осіб призовного віку, які в незаконний спосіб намагалися потрапити до Румунії. Чоловіки, мешканці Запорізької, Харківської, Чернігівської, Київської та Вінницької областей, не змогли підтвердити мету свого прибуття до прикордоння, а згодом зізнались про наміри незаконно перетнути кордон.

Усіх затриманих притягнуто до відповідальності за ст.204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України».

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси

{page_script_full_path}