На Буковині прикордонники застосували зброю та дали відсіч контрабандистам

НАЗАД
20 лютого 2019 15:33

Споряджений пакунками контрабандних тютюнових виробів караван «горбунів» виявили прикордонники Чернівецького загону сьогодні вдень біля кордону з Румунією.

Прикордонний наряд від відділу «Красноїльськ» Чернівецького загону, який патрулював ділянку українсько-румунського кордону, виявив невідомих, які стрімко прямували у бік кордону з ношами на плечах, та почав наздоганяти їх для затримання. Контрабандисти, помітивши військовослужбовців, покинули близько 20 ящиків сигарет та почали втікати.  Але вже за кілька хвилин, зрозумівши, що кількісно їх набагато більше, ніж прикордонників, повернулися аби застосувати силу проти наряду та відбити покинутий крам.

Оскільки прикордонники виконували обов`язки щодо охорони кордону, з метою припинення незаконних дій порушників та недопущення передумов до заволодіння зброєю, прикордонники в межах, визначених законодавством та наданих повноважень, змушені були застосувати зброю. В результаті двоє осіб отримали кульові поранення нижніх кінцівок. Дані громадяни вже доставлені до міської лікарні.

Прикордонники проінформували про інцидент поліцію та інші правоохоронні органи.

Наголошуємо, що спротив законним діям прикордонників під час виконання останніми обов`язків із охорони кордону є неприпустимим. Прикордонники і надалі робитимуть усе можливе, аби припиняти спроби незаконної діяльності на кордоні.

.  

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси