Морські прикордонники залучені до участі у масштабних навчаннях в Азовському морі

НАЗАД
10 жовтня 2018 10:18

Маріупольський загін морської охорони бере участь у комплексі маневрів, що проводяться в рамках навчань за рішенням та задумом дій командувача Об’єднаних сил.

Спільно з тактичною авіацією Повітряних Сил, Танковими військами, артилерією, механізованими ротами Збройних Сил України та іншими силовими відомствами, загоном морської охорони відпрацьовується відбиття збройного нападу ворожого десанту з моря. Це й нанесення авіаційного удару по катерній десантній групі противника, й відбиття висадки морського десанту противника.

У відточені військової майстерності в районі Білосарайської затоки поєдналися 5 штурмових літаків СУ-24, 4 гвинтокрили МИ-8, близько 10-ти новітніх танків, понад 10 гаубиць, 5 одиниць корабельно-катерного складу Морської охорони. Загальна кількість залученого особового складу всіх підрозділів понад 500 військовослужбовців.

Морські прикордонники впевнено й вміло застосовують свій досвід охорони державного кордону на сході України в акваторії Азовського моря, що здобули з 2014 року у щоденній службі в умовах протидії провокаціям та відкритій агресії ворожого сусіда. Персоналом Морської охорони Держприкордонслужби удосконалено алгоритми з виявлення та відбиття збройного нападу ворога безпосередньо в морі. Командири катерів сміливо та рішуче здійснювали маневри поблизу умовного ворога, екіпажі відпрацювали стрільби зі зброї різного калібру.

«Для моряків-прикордонників, які вже понад 4 роки забезпечують охорону державного кордону на сході України, участь у спільних навчаннях не була складною чи новою. Але, для того, щоб бути завжди напоготові, чітко знати й розуміти, як діятимуть твої побратими, які маневри й тактичні прийоми є найефективнішими – саме для цього й відпрацьовуються подібні заходи», - відмітив начальник штабу загону морської охорони Віктор Правда.

Злагоджені дії повітряного, морського та сухопутного компонентів високо оцінено штабом навчань.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси

{page_script_full_path}